FOTÓZÁS 2023. március 31.

Kedves Szülők és Diákok!

A tanévnyitó ünnepség 2022.09.01.-én (csütörtökön) lesz iskolánkban. Kérjük, hogy a gyerekek ünneplő ruhában, az iskola jelvényét viselve jelenjenek meg.

A tanévnyitó ünnepség után osztályfőnöki órákat tartunk.

A diákok a tankönyveket is ezen a napon kapják meg, ezért az iskolatáskájukat hozzák magukkal!

Ezen a napon az első osztályosok 11 óráig lesznek, a 2-8. osztályosok pedig a 11.30 illetve 12.00 - kor induló buszokkal mennek haza.

Az első osztályosok szüleinek ezen a napon 15.30 órakor szülői értekezletet tartunk.

2022. 09.02.- án (pénteken) órarend szerinti tanítás lesz. A tanórák meg lesznek tartva, a napközi és a tanulószoba még nem. A gyerekek a 13.30 és 13.40 -kor induló buszokkal mennek haza.

Étkezés ezen a két napon még nem lesz. Kérjük, hogy gyermekeiknek enni- és innivalót erre a két napra biztosítsanak!

2022. 09.05.-től a tanítás a szokásos módon, étkezéssel együtt történik.

Juhász Gáborné

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű tanulóknak járó ingyenes tanszercsomag 2022. 08. 29 - 30 -án 9.00-12.00 óráig vehető át az iskolában.

A tanszercsomagra az a gyerek jogosult, akinek hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzetéről 2022. 09.01. -től érvényes jegyzői határozata van.

A tanszercsomagot kizárólag szülő vagy törvényes képviselő veheti át.

Juhász Gáborné

2022/2023-as tanévre szükséges felszerelések